1
تبليغات X
تور استانبول
فروش عمده پوشاک زنانه
طراحی سایت در اصفهان
شرکت ژئوتکنیک
درج آگهی
سررسید امین
خرید بک لینک
دکوراسیون داخلی
شما چت
طراحی برنامه اندروید در اصفهان
درب اتوماتیک
قیمت طراحی سایت
تاريخ : 19 مهر 1397 | 8:48 | نویسنده : رضا راد | بازدید : 56

قیمت طراحی سایت

هزینه و قیمت طراحی سایت به عوامل متفاوتی بستگی دارد از جمله این عوامل می توان به کیفیت و کاربرد سایت، بهینه سازی و ماژول های کاربردی آن اشاره کرد. طراحی سایت چون طبق درخواست و نیاز مشتری ساخته می شود، قیمت آن نیز متناسب با نیاز مشتری تغییر می کند. همان طور که اشاره کردیم یکی از عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت، کیفیت وب سایت می باشد. کیفیت طراحی سایت را می توان به دو بخش مهم، برنامه نویسی و طراحی ظاهری وب سایت تقسیم کرد.

طراحی ظاهری سایت: قیمت طراحی سایت با زیبایی ظاهری UI وUX متناسب است و براساس طراحی اختصاصی صفحات سایت و جذب کاربر بیشتر تعیین می شود. در این بخش قالب کلی سایت و عناصر اصلی آن مثل طرح بخش بالای سایت، ساختار منو،فوتر سایت و... طراحی می شود و نمای ظاهری سایت را شکل دهی می کند. البته باید دقت داشته باشید در شکل دهی وب سایت خود به تناسب بین اجزا و کاربری سایت توجه داشته باشید و برای هر تصمیم خود هدفی را دنبال کنید. نباید بدون دلیل و هیچ هدفی به وب سایت خود طرح و فرم دهید.

برنامه نویسی و تکنولوژی وب سایت: یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت طراحی سایت، ماژول های اختصاصی مورد نیاز هر وب سایت است که باتوجه به کاربرد سایت ها متفاوت است. اگر ماژول ها اختصاصی باشند و تنها برای یک سایت مورد استفاده باشند و نتوان برای سایت دیگری از آن ها استفاده کرد، قیمت طراحی سایت را بسیار بالا می برد. یک طراح سایت ماهر علاوه بر طراحی گرافیکی باید به کدنویسی های لازم نیز توجه کند. در بخش برنامه نویسی، طرح وب سایت به صورت کدهای برنامه نویسی ترجمه می شود تا برای مرورگر ها قابل نمایش باشند. مرحله ی کدنویسی برای طراحی سایت کاری زمانبر و پر هزینه می باشد.

بهینه سازی سایت (seo)

بهینه سازی سایت یکی از اصلی ترین مسئله برای یک سایت می باشد. در حقیقت اگر تمام مراحل طراحی سایت را با دقت و به درستی انجام داده باشید ولی سایت خود را بهینه سازی نکنید، تلاش های شما هیچ نتیجه ای نخواهد داشت. شما به کمک بهینه سازی سایت، رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بالا می برید و به نمایش کاربران می گذارید. با بهینه سازی سایت تعداد بازدیدکنندگان افزایش می یابد. پروسه بهینه سازی سایت کاری زمان بر است و در میزان قیمت طراحی سایت بسیار تاثیر گذار است.

امنیت وب سایت

امنیت سایت یکی از مهم ترین دغدغه ی صاحبان  کسب و کار می باشد و می تواند کاملا تعرفه طراحی سایت را تغییر دهد. یک وب سایت قوی باید بعد از ساخت و راه اندازی کاملا امن سازی شود تا هکر ها به کمک حفره های امنیتی در سایت نتوانند برای وب سایت مشکلاتی ایجاد کنند.

قیمت طراحی سایت در هر بخش علاوه بر موارد ذکر شده شامل هزینه هاست، دامین، آموزش مدیریت وب سایت و تصاویر گالری نیز می باشد. تمام این موارد با توجه به کاربرد سایت ها می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع بیشتر از قیمت طراحی سایت به وب سایت ما مراجعه کنید.

http://abarit.net/site-design-price/

 

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

صفحه قبل 1 صفحه بعد